O serwisie

Serwis poświęcony dla uczniów przygotowujących się do swojego egzaminu dojrzałości, początki naszej witryny sięgają roku 2011. Głównym naszym celem jest stworzenie największego zbioru zadań dla maturzystów wraz z ciekawymi materiałami graficznymi, gdyż uważamy, że to one są aktualnie podstawową formą edukacyjną, wywierającą największy wpływ na ukształtowanie nauczonego materiału, Jak uczyć się skuteczniejak również poprzez specjalne elementy graficzne będziesz mógł łatwiej zrozumieć nasz materiał.

Naszym zdaniem najlepszy sposób uczenia następuje poprzez połączenie kilku naszych bodźców czyli wzroku, słuchu a przede wszystkich twojego ręcznego pisania odpowiedzi oraz oglądania unikalnych materiałów graficznych.

Nawołuje do tego abyś uczył się mądrze! Musisz dowiedzieć się jak najskuteczniej będziesz mógł się uczyć całego materiału, gdyż nie masz wpływu na formę egzaminu dojrzałości. Nasze zadania oraz testy wymagają od ucznia maksymalnego skupienia oraz koncentracji na szczegółach ponieważ jest to podstawowa umiejętność jaką musi posiadać uczeń. Musisz wyrobić sobie owy nawyk prawidłowego rozwiązywania testów, a nigdy nie wyćwiczysz tego bez wykonywanie zadań. Jeżeli będziesz systematycznie rozwiązywać zadania oraz bezbłędnie je rozwiązywać to szanse na bardzo dobre napisanie twoje egzaminu rosną kilkakrotnie. Przekonaj się sam czy jesteś w stanie rozwiązać nasze zadania bezbłędnie już dzisiaj.

Strona była projektowana dla użytkowników! Znamy odpowiedzi naszych testerów więc opisujemy wcielone przez nas kluczowe rozwiązania dla naszej www.

Wpływ procentowy elementów życia na naukePierwszym kluczowym elementem według naszych testerów był stały dostęp do strony www, zarówno przez komputer stacjonarny oraz laptor czy telefon telefon komórkowy. Został on umotywowany tym, że:
  Nie zawsze mamy ochotę jechać na korepetycje o określonym czasie.
  Każdy ma inną pore na nauke.

Drugim kluczowym elementem są materiały graficzne, a głównie filmy online z biologii oraz chemii przez które będziemy w prosty sposób przedstawiać Wam materiał obowiązujący na maturze. Większość osób jest wzrokowcami (dominuje prawa półkula mózgu), więc poprzez owe elementy będziesz mógł doskonale wykorzystywać swoje możliwości.
Trzecim kluczowy element wybrany przez testerów nawiązywał do pierwszego, jednak chodziło tutaj głównie o marnowaniu twojego czasu na dojazdy. Okazało się, że większość osób, które dojeżdża na korepetycje bądź kursy uznaje, że w tym czasie mogłaby się intensywnie uczyć. Ponieważ nasze kolejne elementy testu potwierdziły, że nauka w autobusie czy aucie jest mniej korzystna dla naszych uczniów stwierdziliśmy, że witryna z największym zbiorem zadań dla maturzystów będzie największą atrakcją dla nich samych.

Nasza strona udostępniająca zbiór zadań z biologii oraz chemii online, umożliwia uczestnikowi bardzo szybki proces zapamiętywania kluczowych zadań maturalnych, które mogą pojawić się na maturze w następnych latach.

Pomoc naukowa

Materiały graficzne zostały zaczerpnięte ze strony: http://designmodo.com

Scroll to Top