FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego akurat wasza strona przygotuje mnie do matury z biologii oraz chemii?
Nie tracimy czasu i nie projektujemy zadań tak abyś musiał wertować po książkach i zeszytach, dlatego możesz nie tylko powtarzać materiał, a także uczyć się z niego nowego materiału, który pojawia się selektywnie na maturze.
Czy po przerobieniu kursu zadaniowego będę mogł dostać się na akademię medyczną?
Akademia medyczna to bardzo duże wyzwanie i jeszcze więcej wyrzeczeń. Jednak zdecydowanie zadania znajdujące się w naszym serwisie mogą pomóc Ci dostać Ci się na wymarzony kierunek.
Co was wyróżnia?
Nasz system wyróżnia bardzo nowoczesne podejście do ucznia i nie narzucanie mu określonych norm, możesz uczyć się tego czego chcesz o każdej porze dnia oraz nocy. Głównie kierujemy się na gruntowne zrozumienie pewnych kluczowych zagadnień pojawiających się na maturze.
Czytając wasz opis O serwisie zauważyłem, że ochodzicie od standardowych korepetycji, mogę wiedzieć dlaczego?
Po pierwsze zauważyłem, że uczniowie bardzo często są zmęczeni i ma mają siły sie uczyć na zawołanie, każdy z nas ma takie dni. Po drugie trzeba sobie dodatkowo wliczyć koszty dojadu na kursy medyczne oraz ewentualny ich czas.
Średnio na dojazd do centrum miasta traci osoba za każdym razem od 15-40 minut, więc w tym czasie na stronie rozwiążesz kilka zestawów zadań.
Jesteście jak kurs wakacyjny z biologii oraz kurs wakacyjny z chemii i wszystko w jednym, tylko mam pytanie kto przygotowuje zadania. Czy one są sprawdzane przez kogoś?
Zadania są realizowane przez osoby, które posiadają zamiłowanie do przedmiotów ścisłych i realizują się w tym kierunku. Każde zadanie dodatkowo jest sprawdzane przez studenta medycyny, więc poziom utrzymuje się zawsze na wysokim poziomie.
Czy można dołączyć do waszej grupy?
Niestety grupa osób jest bardzo ograniczona, jednak proszę skontaktować się z Nami poprzez formularz kontaktowy.

Więcej pytań proszę przesyłać poprzez zakładkę kontakt. Pojawią się już wkrótce.

Scroll to Top